Зимові свята
Зимова Україна
Сніжні пазли
Снежные пазлы
Зимние пазлы
Module is tested on more than 50 Joomla Templates
Choose or upload images using Media Manager

ВЕСКО видавництво літератури для дітей

                      

     

 

 

Зробити наш світ яскравішим, добрішим і красивішим - це завдання нашого видавництва. Нести радість підростаючому поколінню, формувати барвисте подання про життя, вчити доброму, чистому і світлому.

Кожна дитяча книга, розроблена у видавництві «Веско», проходить через руки креативного дизайнера, вмілого редактора і чарівників - поліграфістів. Створення будь-якої книги супроводжується серією складних і творчих робіт. На початку виникає ідея створення барвистою книги у редактора, потім ідею може схвалити генеральний директор, якщо все відмінно, то ідея починає жити, рости і розвиватися. Як невеликий росточек з зерна з'являються перші паростки, потім паростки.

Втіленням барвистих картинок займається художник і дизайнер. Вони, малюючи картинки, можуть вдихнути життя в кожен сюжет на сторінках видання. Ожививши ідею, надавши їй повної гармонії, матеріал передається верстальщику. Верстка видання - це дуже відповідально. Зібрати всі ідеї і кожен малюнок в потрібній послідовності - це великий труд. Далі вся відповідальність покладається на сильні плечі поліграфістів. Видання друкується і виходить у світ.

Так народжується нова книга у видавництві. З великою любов'ю, теплом і добротою в серці.

Купити дитячі книги з доставкою по всій Україні можливо в нашому інтернет-магазині видавництва «Веско». Замовити аплікації і розмальовки для дітей в Києві, Львові, Одесі, Харкові з доставкою можливо через наших менеджерів. Телефони для зв'язку: (050) 472-89-71; (093) 070-77-94

Детальну інформацію з питань придбання книг дивіться у розділі "ОПЛАТА"

 

Наше видавництво можна знайти за наступними запитами: купити книги для дітей, книги з доставкою по Україні, інтернет-магазин дитячих книг, ціна на дитячі книги, купити розмальовки в інтернет-магазині, роздрукувати розмальовки для дітей, купити книги оптом, дитячі книги по оптовій ціною, замовити розмальовки в інтернет-магазині, красиві книги для дітей Харків, Львів, Одеса, Київ, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Запоріжжя, Донецьк, Луганськ, Полтава.