Зимові свята
Зимова Україна
Сніжні пазли
Снежные пазлы
Зимние пазлы

ВЕСКО видавництво літератури для дітей

                      

     

 

 

Зробити наш світ яскравішим, добрішим і красивішим - це завдання нашого видавництва. Нести радість підростаючому поколінню, формувати барвисте подання про життя, вчити доброму, чистому і світлому.

Кожна дитяча книга, розроблена у видавництві «Веско», проходить через руки креативного дизайнера, вмілого редактора і чарівників - поліграфістів. Створення будь-якої книги супроводжується серією складних і творчих робіт. На початку виникає ідея створення барвистою книги у редактора, потім ідею може схвалити генеральний директор, якщо все відмінно, то ідея починає жити, рости і розвиватися. Як невеликий росточек з зерна з'являються перші паростки, потім паростки.

Втіленням барвистих картинок займається художник і дизайнер. Вони, малюючи картинки, можуть вдихнути життя в кожен сюжет на сторінках видання. Ожививши ідею, надавши їй повної гармонії, матеріал передається верстальщику. Верстка видання - це дуже відповідально. Зібрати всі ідеї і кожен малюнок в потрібній послідовності - це великий труд. Далі вся відповідальність покладається на сильні плечі поліграфістів. Видання друкується і виходить у світ.

Так народжується нова книга у видавництві. З великою любов'ю, теплом і добротою в серці.

Купити дитячі книги з доставкою по всій Україні можливо в нашому інтернет-магазині видавництва «Веско». Замовити аплікації і розмальовки для дітей в Києві, Львові, Одесі, Харкові з доставкою можливо через наших менеджерів. Телефони для зв'язку: (050) 472-89-71; (093) 070-77-94

Детальну інформацію з питань придбання книг дивіться у розділі "ОПЛАТА"

 

Наше видавництво можна знайти за наступними запитами: купити книги для дітей, книги з доставкою по Україні, інтернет-магазин дитячих книг, ціна на дитячі книги, купити розмальовки в інтернет-магазині, роздрукувати розмальовки для дітей, купити книги оптом, дитячі книги по оптовій ціною, замовити розмальовки в інтернет-магазині, красиві книги для дітей Харків, Львів, Одеса, Київ, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Запоріжжя, Донецьк, Луганськ, Полтава.