КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

Основная цена: 150 грн.

Книга кращий друг людини! У століття передових технологій книги відійшли на задній план. Люди перестали читати книги, прищеплювати любов до літератури. Підростаюче покоління дітей досконало володіє планшетами, ноутбуками і телефонами, але як виглядає хороша, барвиста дитяча книга можуть відповісти важко.

 Наше видавництво пропонує раніше розвиток дитини за допомогою барвистих дитячих книг. Взявши в руки барвисту, яскраву книгу дитина відчуває непідробну радість. На кожній сторінці книги можна зустріти нового друга, виконати не складні, але цікаві завдання.

  Вольтер говорив, що читаючи в перший раз гарну книгу, ти здобуваєш справжнього друга. Книга це мовчазний вірний супутник по життю. Діти в ясельном віці мимоволі беруть найяскравішу книгу в руки і крокують за мамою - «Подивися, почитай». Наше видавництво переконане, що необхідно прищеплювати любов до книг з народження. Людина вміє читати, читає багато зможе красиво говорити, чітко викладати свої думки, стане відмінним фахівцем в своєму профілі. Тому ми готові з народження бути поруч з вами і вашою дитиною. Ми готові запропонувати перші книги, перші розмальовки для малюків, навчити читати, розвинути логіку і мислення, навчити рахувати й писати. Купити дитячі книги в Україні можливо у видавництві «Веско».

 У списку пропонованої продукції є книги серії «Читаємо по складах», «Перші книжки кота Ведмедики», «книги К. Чуковського», потішки, скоромовки, казки.

 Наші книги ви зможете знайти за наступними запитами: книги для дітей, книги українською мовою, купити книги оптом, купити красиві книги, купити барвисті книги, ціна на книги України, ціна на книги в Києві, купити книги для дітей Київ, купити книги для дітей з доставкою.