Що таке смерть? Нестрашна книжка

Печать
Що таке сметрь? Нестрашна книжка

Основная цена: 80 грн.
Що таке сметрь? Нестрашна книжка
Що таке сметрь? Нестрашна книжка
Що таке сметрь? Нестрашна книжка
Що таке сметрь? Нестрашна книжка
Описание

Що таке смерть? Нестрашна книжка

Тема смерті — камінь спотикання для батьків. Мовляв, це страшно і не зрозуміло дитині. «Смерть — не дитяча тема. Навіщо потрібні такі книжки?» Та це лише спроба батьків позбутися складної теми. Так чинити не варто!

А ви готові до однієї з найважливіших розмов з дитиною?

Як побудувати розповідь так, щоб cформувати правильні уявлення про життя і смерть та не зародити страхів?

Приблизно у 2-4 роки в дитини виникає питання про смерть навіть під час розмови про мамонтів, які колись жили, а потім вимерли. Дитина в будь-якому разі запитає, що це означає. Тому важливо прямо, чесно та коректно розповісти їй про цю частину життя.

У книзі розповідь побудована у формі розмови дідуся з онуком. Дідусь у делікатній, але прямій формі розповідає онукові про те, навіщо взагалі потрібна смерть, що таке життя і чому не варто боятися смерті. Мова йде не тільки про смерть людей, але й про смерть будь-якої живої істоти, наприклад домашньої тварини.

 Книгу написано доступною та простою мовою, яка зрозуміла дитині. У тексті відсутні фізіологічні подробиці, а душі людини приділяється велика увага. Видання дає змогу навчити дитину ставитися до смерті як до природнього процесу. Але при цьому акцентується увага на тому, що дитина та її близькі проживуть довге та щасливе життя.

Книгу адресовано школярам, молодшим дошкільнятам, а також їхнім батькам.

Тверда обкладинка, формат А4.

Об'єм видання 30 сторінок, на кожній з яких розміщено яскраві ілюстрації, за допомогою яких дитині легче сприймати прочитане.

 

 

Рецензии

Никаких рецензий на этот товар пока не написано.